akvizice Huntsman

akvizice Huntsman

Huntsman Building Solutions je nová značka největšího světového producenta stříkaných polyuretanových pěn. Vznikla v květnu 2020 po akvizici společnosti Huntsman a předního světového výrobce pěn Icynene-Lapolla. Se společností Demilec, která je rovněž lídrem na trhu aplikací stříkané pěnové izolace a kterou Huntsman získal v roce 2018, vznikla divize Huntsman Building Solutions, která je nyní lídrem v oblasti pěnových izolací a zároveň pátým největším světovým výrobcem izolací celkově. Značka Huntsman Building Solutions (HBS) nyní poskytuje zákazníkům bezkonkurenční nabídku energeticky úsporných produktů stříkaných pěnových izolací s otevřenými a uzavřenými buňkami jak pro majitele rezidenčních, tak i komerčních nemovitostí. V součtu mají zmíněné společnosti více jak 150 let historie na trhu a určují tak směr vývoje polyuretanových izolačních materiálů ve světě.

 

 

  

 

 

 

 

ICYNENE-LAPOLLA CENTRAL EUROPE a.s., Družstevní 2, 273 51 Pletený Újezd, Czech Republic registration number CZ 073 98 131, info@icynene-lapolla.eu, www.icynene.eu

 Firma s tradicí

Dokonalé utěsnění

Stálost vlastností

Úspora energie

Zdravé prostředí

Rychlost zateplení

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie.Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkčnost a poskytovat vám tak relevantnější služby.Máte-li v nastavení svého prohlížeče umožněno ukládání cookies do koncového zařízení, vyjadřujete tím souhlas s jejich používáním.
Přijmout